• हेड_ब्यानर_०१

MOXA ioLogik E1242 युनिभर्सल कन्ट्रोलरहरू इथरनेट रिमोट I/O

छोटो वर्णन:

ioLogik E1200 श्रृंखलाले I/O डेटा पुन: प्राप्त गर्नको लागि सबैभन्दा धेरै प्रयोग हुने प्रोटोकलहरूलाई समर्थन गर्दछ, जसले गर्दा यसलाई विभिन्न प्रकारका अनुप्रयोगहरू ह्यान्डल गर्न सक्षम बनाउँछ। धेरैजसो IT इन्जिनियरहरूले SNMP वा RESTful API प्रोटोकलहरू प्रयोग गर्छन्, तर OT इन्जिनियरहरू Modbus र EtherNet/IP जस्ता OT-आधारित प्रोटोकलहरूसँग बढी परिचित छन्। Moxa को स्मार्ट I/O ले IT र OT इन्जिनियरहरू दुवैलाई एउटै I/O उपकरणबाट सजिलैसँग डेटा पुन: प्राप्त गर्न सम्भव बनाउँछ। ioLogik E1200 श्रृंखलाले OT इन्जिनियरहरूका लागि Modbus TCP, EtherNet/IP, र Moxa AOPC, साथै SNMP, RESTful API, र Moxa MXIO लाइब्रेरी सहित छ फरक प्रोटोकलहरू बोल्छ। ioLogik E1200 ले I/O डेटा पुन: प्राप्त गर्दछ र एकै समयमा यी कुनै पनि प्रोटोकलहरूमा डेटा रूपान्तरण गर्दछ, जसले गर्दा तपाईंलाई आफ्नो अनुप्रयोगहरू सजिलै र सहज रूपमा जडान गर्न अनुमति दिन्छ।


उत्पादन विवरण

उत्पादन ट्यागहरू

सुविधाहरू र फाइदाहरू

प्रयोगकर्ता-परिभाषित मोडबस TCP स्लेभ ठेगाना
IIoT अनुप्रयोगहरूको लागि RESTful API लाई समर्थन गर्दछ।
इथरनेट/आईपी एडाप्टरलाई समर्थन गर्दछ
डेजी-चेन टोपोलोजीहरूको लागि २-पोर्ट इथरनेट स्विच
पियर-टु-पियर सञ्चारको साथ समय र वायरिङ लागत बचत हुन्छ
MX-AOPC UA सर्भरसँग सक्रिय सञ्चार
SNMP v1/v2c लाई समर्थन गर्दछ
ioSearch उपयोगिताको साथ सजिलो मास डिप्लोयमेन्ट र कन्फिगरेसन
वेब ब्राउजर मार्फत मैत्रीपूर्ण कन्फिगरेसन
विन्डोज वा लिनक्सको लागि MXIO लाइब्रेरीको साथ I/O व्यवस्थापनलाई सरल बनाउँछ।
कक्षा I डिभिजन २, ATEX जोन २ प्रमाणीकरण
-४० देखि ७५°C (-४० देखि १६७°F) वातावरणको लागि फराकिलो सञ्चालन तापमान मोडेलहरू उपलब्ध छन्।

निर्दिष्टीकरणहरू

इनपुट/आउटपुट इन्टरफेस

डिजिटल इनपुट च्यानलहरू ioLogik E1210 शृङ्खला: १६ioLogik E1212/E1213 शृङ्खला: ८ioLogik E1214 शृङ्खला: ६

ioLogik E1242 शृङ्खला: ४

डिजिटल आउटपुट च्यानलहरू ioLogik E1211 शृङ्खला: १६ioLogik E1213 शृङ्खला: ४
कन्फिगर योग्य DIO च्यानलहरू (जम्पर द्वारा) ioLogik E1212 शृङ्खला: 8ioLogik E1213/E1242 शृङ्खला: ४
रिले च्यानलहरू ioLogik E1214 शृङ्खला: ६
एनालग इनपुट च्यानलहरू ioLogik E1240 शृङ्खला: 8ioLogik E1242 शृङ्खला: 4
एनालग आउटपुट च्यानलहरू ioLogik E1241 शृङ्खला: ४
RTD च्यानलहरू ioLogik E1260 शृङ्खला: ६
थर्मोकपल च्यानलहरू ioLogik E1262 शृङ्खला: ८
आइसोलेसन ३ किलोभिडीसी वा २ किलोभिआरएम
बटनहरू रिसेट बटन

डिजिटल इनपुटहरू

कनेक्टर स्क्रूले बाँधिएको युरोब्लक टर्मिनल
सेन्सरको प्रकार सुख्खा सम्पर्क भिजेको सम्पर्क (NPN वा PNP)
I/O मोड DI वा घटना काउन्टर
सुख्खा सम्पर्क खुला: छोटो देखि GNDOff: खुला
भिजेको सम्पर्क (DI देखि COM) खुला: १० देखि ३० भीडीसी बन्द: ० देखि ३ भीडीसी
काउन्टर फ्रिक्वेन्सी २५० हर्ट्ज
डिजिटल फिल्टरिङ समय अन्तराल सफ्टवेयर कन्फिगर योग्य
प्रति COM अङ्क ioLogik E1210/E1212 शृङ्खला: ८ च्यानलहरू ioLogik E1213 शृङ्खला: १२ च्यानलहरू ioLogik E1214 शृङ्खला: ६ च्यानलहरू ioLogik E1242 शृङ्खला: ४ च्यानलहरू

डिजिटल आउटपुटहरू

कनेक्टर स्क्रूले बाँधिएको युरोब्लक टर्मिनल
I/O प्रकार ioLogik E1211/E1212/E1242 शृङ्खला: SinkioLogik E1213 शृङ्खला: स्रोत
I/O मोड DO वा पल्स आउटपुट
हालको मूल्याङ्कन ioLogik E1211/E1212/E1242 शृङ्खला: प्रति च्यानल २०० mA ioLogik E1213 शृङ्खला: प्रति च्यानल ५०० mA
पल्स आउटपुट फ्रिक्वेन्सी ५०० हर्ट्ज (अधिकतम)
ओभर-करेन्ट सुरक्षा ioLogik E1211/E1212/E1242 शृङ्खला: प्रति च्यानल २.६ A @ २५°C ioLogik E1213 शृङ्खला: प्रति च्यानल १.५A @ २५°C
अत्यधिक तापक्रम बन्द १७५°C (सामान्य), १५०°C (न्यूनतम)
ओभर-भोल्टेज सुरक्षा ३५ गाविस

रिलेहरू

कनेक्टर स्क्रूले बाँधिएको युरोब्लक टर्मिनल
प्रकारहरू फारम A (NO) पावर रिले
I/O मोड रिले वा पल्स आउटपुट
पल्स आउटपुट फ्रिक्वेन्सी मूल्याङ्कन गरिएको लोडमा ०.३ हर्ट्ज (अधिकतम)
सम्पर्क हालको मूल्याङ्कन प्रतिरोधात्मक भार: ५A@३० VDC, २५० VAC, ११० VAC
सम्पर्क प्रतिरोध १०० मिलि-ओम (अधिकतम)
मेकानिकल सहनशीलता ५,०००,००० सञ्चालनहरू
विद्युतीय सहनशीलता ५ ए प्रतिरोधात्मक भारमा १००,००० अपरेशनहरू
ब्रेकडाउन भोल्टेज ५०० भ्याक्युम्याट
प्रारम्भिक इन्सुलेशन प्रतिरोध १,००० मेगा-ओम (न्यूनतम) @ ५०० गाविस
नोट परिवेशको आर्द्रता संघनन नहुने हुनुपर्छ र ५ देखि ९५% बीचमा रहनुपर्छ। ०°C भन्दा कम उच्च संघनन वातावरणमा सञ्चालन गर्दा रिलेहरू खराब हुन सक्छन्।

शारीरिक विशेषताहरू

आवास प्लास्टिक
आयामहरू २७.८ x१२४x८४ मिमी (१.०९ x ४.८८ x ३.३१ इन्च)
तौल २०० ग्राम (०.४४ पाउण्ड)
स्थापना DIN-रेल माउन्टिङ, भित्तामा माउन्टिङ
तारहरू I/O केबल, १६ देखि २६AWG पावर केबल, १२ देखि २४ AWG

वातावरणीय सीमाहरू

सञ्चालन तापमान मानक मोडेलहरू: -१० देखि ६०°C (१४ देखि १४०°F) चौडा तापक्रम। मोडेलहरू: -४० देखि ७५°C (-४० देखि १६७°F)
भण्डारण तापमान (प्याकेज समावेश) -४० देखि ८५° सेल्सियस (-४० देखि १८५° फरेनहाइट)
परिवेश सापेक्षिक आर्द्रता ५ देखि ९५% (गैर-घनकरण)
उचाइ ४००० मिटर4

MOXA ioLogik E1200 शृङ्खला उपलब्ध मोडेलहरू

मोडेलको नाम इनपुट/आउटपुट इन्टरफेस डिजिटल आउटपुट प्रकार सञ्चालन तापक्रम।
ioLogikE1210 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। १६xDI ले - -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1210-T का थप वस्तुहरू १६xDI ले - -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1211 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। १६xDO ले सिङ्क -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1211-T का थप वस्तुहरू १६xDO ले सिङ्क -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1212 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। ८xDI, ८xDIO सिङ्क -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1212-T का थप वस्तुहरू ८ x DI, ८ x DIO सिङ्क -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1213 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। ८ x DI, ४ x DO, ४ x DIO स्रोत -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1213-T का थप वस्तुहरू ८ x DI, ४ x DO, ४ x DIO स्रोत -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1214 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। ६x DI, ६x रिले - -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1214-T का थप वस्तुहरू ६x DI, ६x रिले - -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1240 का थप वस्तुहरू ८xएआई - -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1240-T का थप वस्तुहरू ८xएआई - -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1241 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। ४xAO - -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1241-T का थप वस्तुहरू ४xAO - -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1242 ले तपाईंलाई ल्याएको सबै कुराहरू सिकाउँछ। ४डीआई, ४एक्सडीआईओ, ४एक्सएआई सिङ्क -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1242-T का थप वस्तुहरू ४डीआई, ४एक्सडीआईओ, ४एक्सएआई सिङ्क -४० देखि ७५ डिग्री सेल्सियस
ioLogikE1260 का थप वस्तुहरू ६xRTD - -१० देखि ६० डिग्री सेल्सियस

  • अघिल्लो:
  • अर्को:

  • आफ्नो सन्देश यहाँ लेख्नुहोस् र हामीलाई पठाउनुहोस्।

    सम्बन्धित उत्पादनहरु

    • MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ व्यवस्थित औद्योगिक इथरनेट स्विच

      MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP गिगाबिट POE+ व्यवस्थापन...

      सुविधाहरू र फाइदाहरू निर्मित ४ PoE+ पोर्टहरूले प्रति पोर्ट ६० W सम्मको आउटपुट समर्थन गर्दछ लचिलो तैनातीका लागि चौडा-दायरा १२/२४/४८ VDC पावर इनपुटहरू रिमोट पावर उपकरण निदान र विफलता रिकभरीको लागि स्मार्ट PoE प्रकार्यहरू उच्च-ब्यान्डविथ सञ्चारको लागि २ गिगाबिट कम्बो पोर्टहरू सजिलो, दृश्यात्मक औद्योगिक नेटवर्क व्यवस्थापनको लागि MXstudio लाई समर्थन गर्दछ विशिष्टताहरू ...

    • MOXA MGate MB3170 Modbus TCP गेटवे

      MOXA MGate MB3170 Modbus TCP गेटवे

      सुविधाहरू र फाइदाहरू सजिलो कन्फिगरेसनको लागि अटो डिभाइस राउटिङलाई समर्थन गर्दछ लचिलो तैनातीका लागि TCP पोर्ट वा IP ठेगानाद्वारा रुटलाई समर्थन गर्दछ ३२ मोडबस TCP सर्भरहरू सम्म जडान गर्दछ ३१ वा ६२ मोडबस RTU/ASCII स्लेभहरू सम्म जडान गर्दछ ३२ मोडबस TCP क्लाइन्टहरू द्वारा पहुँच गरिएको (प्रत्येक मास्टरको लागि ३२ मोडबस अनुरोधहरू राख्छ) मोडबस सिरियल मास्टर देखि मोडबस सिरियल स्लेभ सञ्चारहरूलाई समर्थन गर्दछ सजिलो वायरको लागि निर्मित इथरनेट क्यास्केडिङ...

    • MOXA EDS-208-T अव्यवस्थित औद्योगिक इथरनेट स्विच

      MOXA EDS-208-T अव्यवस्थित औद्योगिक इथरनेट स्व...

      सुविधाहरू र फाइदाहरू १०/१००बेसटी(एक्स) (आरजे४५ कनेक्टर), १००बेसएफएक्स (बहु-मोड, एससी/एसटी कनेक्टरहरू) IEEE८०२.३/८०२.३u/८०२.३x समर्थन प्रसारण आँधी सुरक्षा DIN-रेल माउन्टिंग क्षमता -१० देखि ६०°C सञ्चालन तापमान दायरा निर्दिष्टीकरण इथरनेट इन्टरफेस मानकहरू १० को लागि IEEE ८०२.३BaseTIEE ८०२.३u १०० बेसटी(एक्स) र १०० बेको लागि...

    • MOXA UPort 407 औद्योगिक-ग्रेड USB हब

      MOXA UPort 407 औद्योगिक-ग्रेड USB हब

      परिचय UPort® 404 र UPort® 407 औद्योगिक-ग्रेड USB 2.0 हबहरू हुन् जसले 1 USB पोर्टलाई क्रमशः 4 र 7 USB पोर्टहरूमा विस्तार गर्दछ। हबहरू प्रत्येक पोर्ट मार्फत वास्तविक USB 2.0 हाई-स्पीड 480 Mbps डाटा ट्रान्समिशन दरहरू प्रदान गर्न डिजाइन गरिएको छ, भारी-लोड अनुप्रयोगहरूको लागि पनि। UPort® 404/407 ले USB-IF हाई-स्पीड प्रमाणीकरण प्राप्त गरेको छ, जुन दुबै उत्पादनहरू भरपर्दो, उच्च-गुणस्तरको USB 2.0 हबहरू हुन् भन्ने संकेत हो। थप रूपमा, t...

    • MOXA OnCell G3150A-LTE-EU सेलुलर गेटवेहरू

      MOXA OnCell G3150A-LTE-EU सेलुलर गेटवेहरू

      परिचय OnCell G3150A-LTE एक भरपर्दो, सुरक्षित, LTE गेटवे हो जसमा अत्याधुनिक विश्वव्यापी LTE कभरेज छ। यो LTE सेलुलर गेटवेले सेलुलर अनुप्रयोगहरूको लागि तपाईंको सिरियल र इथरनेट नेटवर्कहरूमा थप भरपर्दो जडान प्रदान गर्दछ। औद्योगिक विश्वसनीयता बढाउन, OnCell G3150A-LTE मा पृथक पावर इनपुटहरू छन्, जसले उच्च-स्तरको EMS र चौडा-तापमान समर्थनको साथ OnCell G3150A-LT लाई...

    • MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP POE व्यवस्थित औद्योगिक इथरनेट स्विच

      MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP POE व्यवस्थित उद्योग...

      सुविधाहरू र फाइदाहरू ८ वटा बिल्ट-इन PoE+ पोर्टहरू IEEE 802.3af/at अनुरूप छन् प्रति PoE+ पोर्ट ३६ W सम्मको आउटपुट चरम बाहिरी वातावरणको लागि ३ kV LAN सर्ज सुरक्षा संचालित-उपकरण मोड विश्लेषणको लागि PoE निदान उच्च-ब्यान्डविथ र लामो-दूरीको सञ्चारको लागि २ गिगाबिट कम्बो पोर्टहरू -४० देखि ७५°C मा २४० वाट पूर्ण PoE+ लोडिङसँग सञ्चालन हुन्छ सजिलो, दृश्यात्मक औद्योगिक नेटवर्क व्यवस्थापनको लागि MXstudio लाई समर्थन गर्दछ V-ON...